Kevin and i went shopping for our Living Below the Line meals on Friday. We went to Trader Joe's bought a jar of peanut butter (full of protein and a filling snack), a bag of peanuts (also full of protein and a filling snack it is like they both come from the same source or somthing),




The total was $12.56. We split all of this between us and when you look at it together your stomach starts thinking Yea not enough for one day let alone a week. Here we go!
No comments:
Post a Comment